23 Mart 2013 #1702533

Piyangola.com Aboneliğimin İptalini Yapın!

Bir defalık çekilişe katılmak istedim ama arka arkaya hesabımdan talebim olmadığı halde talebim varmış gibi çekiliş parası alındı. Aboneliğimi iptal edin mesajı çektim, aktif aboneliğiniz yoktur cevabı aldım. Ama hala abone olduğunuz çekiliş yapılacak mesajı alıyorum. Bu nasıl oluyor? Biri bana bu anlaktıklarıma uygun cevap vermeli.

Hanifi 650 Okunma

Cevaplar

  • Hanifi02 Nisan 2013

    Umarım yetkili merciler gereğini yapar,araştırır,doğru kararı verir.Bunca şikayete rağmen işinize hiçbirşey olmamış gibi devam etmenizi kutluyorum.

  • Piyangola.com Temsilcisi25 Mart 2013

    Sn.Kaplanca, Piyangola Gold Üyelik servisine cep telefonunuz üzerinden tarafınızdan bir onay verilmeden üyelik başlatılması teknik olarak kesinlikle mümkün değildir. Piyangola Gold Üyeliğinizi başlatmak için 22.02.2013 tarihinde saat 09:53:06'de internet sitemiz üzerinden tarafınızdan talepte bulunulmuş ve buna takiben tarafınıza gönderilen onay SMS’ine saat 09:55:36'de cep telefonunuz üzerinden EVET yazılarak onay verilmiştir. Piyangola Gold üyelik başvuru işleminiz ile ilgili doldurmuş olduğunuz form içerisinde ve onay vermiş olduğunuz SMS metni içerisinde servisin haftalık ücreti 4,90 TL olarak belirtilmektedir. Ayrıca “Kampanya ve Gold Paket Detayları'' bölümünde” üyelik işlemlerinde haftalık tüm vergiler dahil 4,90 TL lik abonelik bedeli ve kullanıcı iptal edene kadar otomatik olarak devam eden bir üyelik olduğu” da açıkca yer almaktadır. Tüm bunların yanı sıra cep telefonunuzdan onay verilen SMS içeriğinde “Mesafeli Satış Sözleşmesi” ve “Ön Bilgilendirme Formu’na ait linkler belirtilmektedir. Yanlış SMS içeriği göndermeniz halinde operatörünüz tarafından iptal talebiniz tanımlanamayarak ve üyeliğinize ulaşılamayarak ''aktif aboneliğiniz bulunmamaktadır'' ibaresi bulunan SMS tarafınıza ulaşmaktadır.İptal işleminiz için IPTAL yazarak 7979'a kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.Bunun sonucunda ''Abonelikleriniz iptal edilmiştir'' ibaresi bulunan SMS tarafınıza ulaşacaktır ve bunun sonucunda doğru bir şekilde Piyangola Gold üyeliğinizin iptal işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.Göndermiş olduğunuz yanlış içerikli iptal SMS'iniz haricinde tarafımıza 0(212)3558995 no'lu telefondan Müşteri Hizmetlerimize ve [email protected] e-mail adresimizden daha önce tarafımıza ulaşmadığınıza rastlanmıştır.Kullanmış olduğunuz GSM operatörünüzü mobil ödemeye kapatıp Piyangola Gold üyeliğinizi iptal etmediğiniz için ''bugün mobil ödeme işleminiz yapılacaktır'' ibaresi bulunan bilgilendirme SMS'leri tarafınıza ulaşabilir.Hattınız mobil ödemeye kapalı olduğundan dolayı tarafınıza mobil ödeme yansıtılamaz. Piyangola Gold üyeliğinizin iptal işlemi gerçekleştirilmiştir.İptal işleminiz ile birlikte tarafınıza mobil ödeme işlemi yansıtılmayacaktır.İptal işleminiz ile birlikte tarafınıza SMS olarak da bilgilendirme yapılmıştır. Değerli görüş ve önerileriniz için 0(212)3558995 no'lu telefondan Piyangola Müşteri Hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Piyangola Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön