18 Nisan 2013

Piyangola.com Üyelik İptali!

Masum 1-2 soruya cevap verelim derken üyelik adı altında telefonuma ücret kesintileri için mesajlar geldi. Hiçbir mesajınıza da evet yazmadım. Ayrıca da gsm şirketinden dökümanımı istedim ki tarafınızdan kesinti yapıldığı an yasal işlem başlatmaya hakkım olsun.

Lütfen acil olarak üyelik işlemi gibi gerçekleştirdiğiniz bir işlem varsa hemen iptal etmenizi istiyorum. Şu an hattımda kontör olmadığı için, ayrıca da evet diye cevap göndermediğim için bir kesinti yok. Fakat herhangi bir kesinti olursa gerekli suç duyurusunu da yapacağım. Neticede benim onayım yok. Gerekli yapacağınız iptal işlemi varsa lütfen bir an önce yapın.

Derya 219 Okunma

Cevaplar

  • Piyangola.com Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sn.Derya Durukan Aydın, Piyangola Gold Üyelik servisine cep telefonunuz üzerinden tarafınızdan bir onay verilmeden üyelik başlatılması teknik olarak kesinlikle mümkün değildir. Piyangola Gold Üyeliğinizi başlatmak için 27.02.2013 Tarihinde Saat 16:38:01'de internet sitemiz üzerinden tarafınızdan talepte bulunulmuş ve buna takiben tarafınıza gönderilen onay SMS’ine saat 16:38:47'de cep telefonunuz üzerinden EVET yazılarak onay verilmiştir.Ayrıca tekrardan 20.03.2013 Tarihinden Saat 14:31:18'de tarafınıza gelen SMS'i saat 14:34:26'da EVET olarak yanıtlayarak Gold üyeliğinize ait 2. aboneliğinizi aktif hale getirmiş bulunmaktasınız.Piyangola Gold üyelik başvuru işleminiz ile ilgili doldurmuş olduğunuz form içerisinde ve onay vermiş olduğunuz SMS metni içerisinde servisin haftalık ücreti 4,90 TL olarak belirtilmektedir. Ayrıca “Kampanya ve Gold Paket Detayları'' bölümünde” üyelik işlemlerinde haftalık tüm vergiler dahil 4,90 TL lik abonelik bedeli ve kullanıcı iptal edene kadar otomatik olarak devam eden bir üyelik olduğu” da açıkca yer almaktadır. Tüm bunların yanı sıra cep telefonunuzdan onay verilen SMS içeriğinde “Mesafeli Satış Sözleşmesi” ve “Ön Bilgilendirme Formu’na ait linkler belirtilmektedir. Piyangola.com'a ait talepleriniz ile ilgili [email protected] e-mail adresinden veya 0(212)3558995 no'lu telefondan Piyangola Müşteri Hizmetlerine daha önce ulaşmadığınıza rastlanmıştır.Şikayetvar.com'daki talebinize istinaden 0(212)3558995 no'lu Piyangola Müşteri Hizmetleri numaramızdan Müşteri Temsilcimiz tarafınıza arama gerçekleştirmiş fakat ulaşamamıştır. İptal talebinize istinaden Piyangola Gold üyeliğiniz iptal edilmiş,İptal işleminiz ile ilgili tarafınıza SMS olarak da bilgilendirme yapılmıştır. Değerli görüş ve önerileriniz için 0(212)3558995 no'lu Piyangola Müşteri Hizmetleri telefonumuzdan herzaman bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Piyangola Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön