01 Mayıs 2013

Piyangola.com Üyelik İptali!

Piyangola koma kardeşim benim telefonumdan sorulara cevap vererek üye olmuş.Telefonuma her hafta kesilen bir ücret karşılığında gold üye olduğum mesajı geldi.Üyeliğim hemen iptal edilmezse ve kesilen paranın iadesi gerçekleşmezse yasal haklarımı kullanarak sitenizden şikayetçi olacağım.
Sitenizde o sorulara cevap vermeden önce her hafta hattan kesilecek olan parayı bildirmeniz gerekirdi.Kardeşim bu durumda üye olmazdı.

Serpil 118 Okunma

Cevaplar

  • Piyangola.com Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sn.Serpil Hanım, Piyangola Gold+ Üyelik servisine cep telefonunuz üzerinden tarafınızdan bir onay verilmeden üyelik başlatılması teknik olarak kesinlikle mümkün değildir. Piyangola Gold +Üyeliğinizi başlatmak için 30.04.2013 tarihinde saat 10:36:00'de internet sitemiz üzerinden tarafınızdan talepte bulunulmuş ve buna takiben tarafınıza gönderilen onay SMS’ine saat 10:36:36'de cep telefonunuz üzerinden EVET yazılarak onay verilmiştir. Piyangola Gold + üyelik başvuru işleminiz ile ilgili doldurmuş olduğunuz form içerisinde ve onay vermiş olduğunuz SMS metni içerisinde servisin haftalık ücreti 9,80 TL olarak belirtilmektedir. Ayrıca “Kampanya ve Gold+ Paket Detayları'' bölümünde” üyelik işlemlerinde haftalık tüm vergiler dahil 9,80 TL lik abonelik bedeli ve kullanıcı iptal edene kadar otomatik olarak devam eden bir üyelik olduğu” da açıkca yer almaktadır. Tüm bunların yanı sıra cep telefonunuzdan onay verilen SMS içeriğinde “Mesafeli Satış Sözleşmesi” ve “Ön Bilgilendirme Formu’na ait linkler belirtilmektedir. Talebinize isitnaden Gold/Gold+ üyeliğinizin iptal işlemi gerçekleştirilmiştir.İptal işleminiz ile ilgili Şikayetvar.com'daki talebinizi iletmenden önce 0(212)3558995 no'lu telefondan veya [email protected] internet sitesi üzerinden tarafımıza ulaşmadığınıza rastlanmıştır. Ayrıca gerekli bilgilendirme ve yönlendirmenin yapılabilmesi adına Müşteri Temsilcimiz tarafınıza telefon kanalı ile arama gerçekleştirmiş fakat ulaşamamıştır. Değerli görüş ve önerileriniz için herzaman tarafımıza ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Piyangola Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön