22 Nisan 2013

Piyangola.com Faturama Belirtilmeden Yansıtılan 9.8 TL'lik Tutarın İadesini İstiyorum!

Piyangola.com sitesine üyelik formunu doldurarak ücretsiz üyeliğinizi hemen başlatabilirsiniz yazısını görünce sadece 10 dk. süre üye oldum ancak gold üyelik için 9,80 tl lik ücretin cep telefonu faturasına yansıtılacağı sitenizde açık bir şekilde kesinlikle yazmamak ta ve insanları yanıltmaktadır.

Bana gelen cep mesajında da gold üyelik karşılığında 12 tl. hattınıza yüklenecektir onay kodu diye geldi onayladım arkasından 9, 80 tl hattınızdan kesildi msj geldi 9. 80 tl. nin. iadesini istiyorum insanları yanıltmaktan başka birşey yapamıyorsunuz bana bahaneler üretmeyin kanuni haklarımı arayacağımı buradan beyan ediyorum sosyal paylaşım sitelerinde hergün paylaşacağım.

Selma 157 Okunma

Cevaplar

  • Piyangola.com Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sn.Selma Hanım, Piyangola Gold+ Üyelik servisine cep telefonunuz üzerinden tarafınızdan bir onay verilmeden üyelik başlatılması teknik olarak kesinlikle mümkün değildir. Piyangola Gold +Üyeliğinizi başlatmak için 21.04.2013 tarihinde saat 14:01:52'de internet sitemiz üzerinden tarafınızdan talepte bulunulmuş ve buna takiben tarafınıza gönderilen onay SMS’ine saat 14:03:18'de cep telefonunuz üzerinden EVET yazılarak onay verilmiştir. Piyangola Gold + üyelik başvuru işleminiz ile ilgili doldurmuş olduğunuz form içerisinde ve onay vermiş olduğunuz SMS metni içerisinde servisin haftalık ücreti 9,80 TL olarak belirtilmektedir. Ayrıca “Kampanya ve Gold+ Paket Detayları'' bölümünde” üyelik işlemlerinde haftalık tüm vergiler dahil 9,80 TL lik abonelik bedeli ve kullanıcı iptal edene kadar otomatik olarak devam eden bir üyelik olduğu” da açıkca yer almaktadır. Tüm bunların yanı sıra cep telefonunuzdan onay verilen SMS içeriğinde “Mesafeli Satış Sözleşmesi” ve “Ön Bilgilendirme Formu’na ait linkler belirtilmektedir. Talebinize istinaden 0(212)3558995 no'lu telefondan veya [email protected] internet sitesi üzerinden tarafımıza ulaşmadığınıza rastlanmıştır.Buna istinaden Müşteri Temsilcimiz tarafınıza arama gerçekleştirerek gerekli bilgilendirme yaparak yanıltıcı bir işleyişin olmadığını ve teknik olarak paylaşılan detayları tekrar ileterek sözlü olarak tarafınıza gerekli bilgilendirmeyi yapmıştır. Ayrıca talebinize istinaden Gold+ üyeliğinizin iptal işlemi gerçekleştirilmiştir.İptal işleminiz ile ilgili tarafınıza SMS olarak da bilgilendirme yapılmıştır. Değerli görüş ve önerileriniz için herzaman tarafımıza ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Piyangola Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön