18 Eylül 2015

Pırlant Mağazası Odm Marka Saat Hakkında!

İntenet kampanyalı olarak aldığım Odm marka saatim 1.5 yıl içerisinde sadece hafta sonları kullandığım halde 2 defa aynı yerinden kırıldı. En son 03.07.2015 tarihinde Ankara Cepa pırlant mağazasına garanti kapsamında yapılması için verdim. İki buçuk ay geçmesine rağmen hiçbir sonuç alamadım. Müş. hizmetleri. En son söylediği yetkili mercilere söylemiş ama cevap gelmemiş. Mağaza zaten başlı başına oyalıyor. Hemen arıyoruz diyorlar günlerce aramasan dönmüyorlar. İkibuçuk ay 93 TL için beni oyaladılar.

Murat 1.165 Okunma

Cevaplar

  • Murat16 Mart 2016

    Tüketici hakem heyetinden paramın iadesi kararı çıktığı halde bu kanun bilmez firma paramı 45 gündür iade etmedi. İşleri güçleri insanları süründürmek. İnsanları parasıyla rezil etmek. Alışveriş yapılmaz bu firmadan. Aman dikkat.

  • Murat18 Eylül 2015

    Halk arasinda kaliteli olarak bilinen fakat sözde kaliteli olan pirlant sorunumu cozemedi. haftalardir beni bu sorunu cozecegiz diye oyaladilar. 92, 50 TL için şimdi de murat bey siz haklisiniz ama yasal haklarinizi kullanarak paranizi iade alabilirsiniz diyorlar. Merak etmeyin bende öyle yaptım sözde kalite pirlant ltd. Sti. Sizin gibi sözde müşteri odakli olan, 92, 50 TL için haftalardir oyalayan bir kalite olmaz olsun. Bu şikayetimi okuyanlara sesleniyorum sakin ama sakin odm marka saat almayın. Hatta sözde kaliteden bahseden Pırlanttan hiçbir şey almayın. Ben yaptım halim ortada. Saygılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön