26 Mayıs 2016

Pirelli Yol Yardım Yolda Kalanı Haksız Yere Mağdur Ediyor!

25.05.2016 tarihinde yolda kalan aracım için Pirelli yol yardımını aradım, verilen kitapçıkta yazmış olan taahhüt de aracımın 200 km limit dahilinde çekim ücreti verileceği yazıyordu lakin arkadaşlar ısrarla bunun sadece il içerisinde olduğunu söyleyip hizmet vermeme konusunda ısrarcı (kitapçıkta bu gayet net belirtilmiş davrandılar lakin Tüketici Heyeti başvuracağımı söyleyince hizmet vermeyi kabul ettiler. Ertesi sabah aracımın çekileceğini beyan ettiler, bu sefer de aracımla servis arası 185 km olduğu halde çekicinin dönüş masraflarını da katip 480 km üzerinden fark hesap edip 400 TL fark talep ettiler. Aracımı kendim göndersem bu kadar masraf çıkmıyor. Aracım dağ başında kaldı. Şimdi yardım talebinden vazgeçtim fatura ve bana verilen taahhütlü evraklarla Tüketici Heyeti'ne gidiyorum gidiyorum.

Akif 3.055 Okunma

Cevaplar

  • Akif06 Haziran 2016

    Şikayetvar ailesine çok teşekkür ediyorum.

  • Akif06 Haziran 2016

    Yetkililer yardımcı oldular, aracım 5 gün sonra yetkili servise çekildi. Şimdi aklımda bir soru her seferinde böylemi olacak, verilen taahhütleri yapılması için böyle sıkıntımı çıkacak. Bundan sonra uzun yola çıkarken yol yardıma güvenmekten ziyade insaflı bir çekicinin numarasını alacağım. Pirellinin lastikleri gerçekten iyi bence yol yardımdan ziyade sadece ücretsiz lastik değişimini taahhüt etsinler anlaşmalı firmaları anca bunu yapabiliyor. Sorumluluklarını geçte olsa yerine getirdikleri için arkadaşlara teşekkür ederim.

  • Pirelli Temsilcisi30 Mayıs 2016

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Şirketimiz tarafından değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Kazasız günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön