Toplam çözüm sayısı
..
Pirelli ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

Pirelli Snow Control 3 Ses Problemi

8131görüntüleme
Kadir
Kadir 08 Ocak 16:54

Aracıma dün 205/55/16 Pirelli Snow Control ® 3 serisi lastik takıldı, ancak acayip bir ses var, sanki araç helikoptere dönüştü. 68db ses etiketi var ama adeta 168db ses yapıyor. Bugün yeniden bayiye gittim. Beraber yola çıktık sesi dinledik normal olduğunu havaların daha da soğuduğunda sesin azalacağını söylediler ama diğer kış lastiklerim neden ses yapmıyordu? Ya lastikte sorun var ya da gerçekten çok sesli bir lastik pişman oldum. Bir daha Pirelli tabelası gördüğümde uzaklaşırım.

Pirelli Logo
Pirelli19 Ocak 10:11

Değerli Müşterimiz, Öncelikle geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz bize ulaşmış olup ilgili bölüme yönlendirilmiştir. Konu ile ilgili olarak en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir. Markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Güvenli sürüşler dileriz. Saygılarımızla, Pirelli Otomobil Lastikleri A.Ş.

Pirelli Logo
Pirelli19 Ocak 14:05

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz değerlendirilmiş ve tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Güvenli sürüşler dileriz. Saygılarımızla, Pirelli Otomobil Lastikleri A.Ş.

3 Yorum

Hasan
Hasan12 Ocak 01:02
 

Belki arabanın lastikleri tam oturmamış olabilir ya da dişlileri yalama olmuş olabilir

Kadir
Kadir13 Ocak 21:00
 

Bir yorum yaparken bilmediğiniz hususta yorum yapmamanızı tavsiye ederim. Araç 2 yaşında bu bir her 10.000km bir serviste bakım görüyor bu iki lastikler değişinceye kadar sessiz olan araç bir lastiklerle beraber saniyede değişti.

Yavuz
Yavuz29 Mayıs 16:54
 

Aynı ebatlarda aynı lastiği bende satın aldım. Kışın karda, buzda vs yol tutuşu, çekişi güzel. Ancak aşırı gürültülü bir lastik. Asfaltta belirli bir hızdan sonra araç içine arızalı tekerlek rulman uğultusu gibi ses geliyor.

 1
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile