03 Temmuz 2014
Yorum Yap
#2540796

Pirelli Sıfır Aracımdaki Pirelli Marka Lastik Balon Verdi

29,06,2014 tarihinde satın almış olduğum Seat markalı Leon aracımın üstünde Pirelli 225/45 R17 91W lastik bulunmaktadır. Hala aracımı kullanmaktayım ve henüz 2000 km'ye gelmedi. Geçen aracı yıkadığımda sol ön yanakta balon oluştuğunu gördüm anlam veremedim çünkü araç agrasif bir sürüşe maruz kalmadı. Araçın gazına basmaya korkuyorum çünkü motor ve araç yeni. Böyle olmasına gerçekten anlam veremedim. Bende dahil çevremde bir çok kişi aynı durumdan muzdarip ve pirelli bayisinden tatminkar bir cevap alamadım ve bakmadan kullanıcı hatası olabileceğini söylediler. Sizden bu durumu Pirelli genel müdürlüğüne bildirmenizi ve acilen geri dönüş yapılmasını istiyorum.

Berkan Berkan 5.669 Okunma

Cevaplar

  • Berkan'ın Teşekkür Mesajı10 Temmuz 2014

    Pirelli firmasına çok teşekkür ederim .En kısa zamanda en uygun çözümü uyguladılar ve ilgilerinden dolayı Hüseyin beye ayrıca teşekkür ederim.

  • Pirelli Temsilcisi07 Temmuz 2014

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Şirketimiz tarafından değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Kazasız günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler