20 Aralık 2017
Yorum Yap
#9921207

Pirelli Lastiğin Balon Yapması Sorunu!

Arabamı 15.12.2015 tarihinde aldığımda arabamda sıfır Pirelli lastik bulunuyordu. Daha önce fark etmediğim ön lastiklerin 2 'sinde balon oluştuğunu gördüm. 05.10.2016 tarihinde servisten değiştirdim incelemeye gönderdiler fakat malzeme veya işçilik hatası bulunamamıştır dediler. Garanti kapsamında olmadığı bildirildi. Daha sonra şehir içi yolda giderken araç lastik basınç uyarısı verdi indiğimde aynı ön lastik lastik patlamıştı. 25.01.2017 tarihinde inceleme sonucu malzeme veya işçilik hatası bulunamamıştır denilmiştir.


17.08.2017 tarihinde fark ettiğim sol ön ve arka lastiklerde balon oluştuğunu gördüm ve bir daha da Pirelli lastiğini takmak istemediğimden 2 lastiği de başka marka ile değiştirdim. Sonuç olarak, 1 sene içinde sıfır 5 adet Pirelli lastiğini balon yaptığı için değiştirdim. Üçünün garantiye girmediğini söyledikleri için diğer ikisini de incelemeye göndermedim bile.

Murat 8.965 Okunma

Cevaplar

  • Pirelli Temsilcisi29 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle geribildiriminiz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ilgili bölüme yönlendirilmiş ve sorununuz çözülmüştür. Markamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Güvenli sürüşler dileriz. Saygılarımızla, Pirelli Otomobil Lastikleri A.Ş.

  • Murat03 Ocak

    Yol şartlarından kaynaklanan mağduriyet diyerek sorumluluğu üzerinizden atmaya çalışıyorsunuz ama 5 adet lastiğin hepsinin yol şartlarından dolayı balon oluşmayacağını gayet iyi biliyorsunuz. Müşteri hakkına giriyorsunuz ve garanti kapsamında değil deyip paramızı gasp ediyorsunuz.

  • Pirelli Temsilcisi03 Ocak

    Murat bey selamlar, Öncelikle yeni yılınızı tebrik ederim. Geçen yıl yol şartlarından kaynaklanan mağduriyetleriniz için üzgünüz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler