04 Aralık 2013

Pirelli Bayisi Aracımın Jantımı Çizdi!

29.11. 2013 tarihinde sol arka lastiğime vida girdi ve Kartal/İstanbul adresindeki Prelli bayisi Hedef otomotive gittim. Lastiğimi sökmeye başlayan 17-18 yaşlarındaki personelin tecrübesiz görüntüsünden dolayı sökmeden önce jantımı çizmemesini belirttim ama maalesef bu personel gözüm gibi baktığım aracımın jantını çizdi.

Yaklaşık 10 cm uzunluğunda derin bir çizik oluştu. Beni Pendik Prelli bayisine yönlendirdiler ve orada janta rötuş yaptırmamı söylediler. Bayi ton farkı olmaması için 4 jantıda boyamak gerektiğini söyledi. Soruyorum size; Daha 3, 5 aylık arabamın 4 jantını neden boyatmak zorunda kalıyorum. Ben bu jantın Seat bayisinden temin edilerek değiştirilmesini talep ediyorum.

Olcay 725 Okunma

Cevaplar

  • Pirelli Temsilcisi19 Aralık 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimiz ile iletişime geçilmiş olup, kendilerine bayiimizde randevu verilmiştir. Kazasız günler dileriz. TÜRK PIRELLI LASTİKLERİ A.Ş.

  • Olcay17 Aralık 2013

    Bugün 17 aralık 2013, Prelli'den herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Merak ediyorum sizin en kısa süre dediğiniz kaç gündür?

  • Pirelli Temsilcisi09 Aralık 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Şirketimiz tarafından değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Kazasız günler dileriz. TÜRK PIRELLI LASTİKLERİ A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön