19 Mart 2013 #1693311

Pirelli 2013 MTV Kampanyası!

Sitede detayı verilen kampanyadan yararlanmak üzere 16 Mart tarihinde Ankara/Şaşmaz'da bulunan Pirelli bayisine gittim. Yetkili, kampanyadan haberleri olmadığını söyleyerek Pirelli Ankara Bölge yetkilisi olduğunu söylediği birisini aradı. Gelen cevap bu kampanyanın Ocak ayında 10 gün süre ile yapıldığı ve şu an böyle bir kampanya olmadığı yönündeydi. Bayi yetkilisi bana indirim teklif etti fakat ben sırf lastik almak için mtv'mi bu kampanyada belirtilen banka üzerinden ödediğimi ve bu hakkımı mutlaka kullanmak istediğimi belirttim. Bunun üzerine bayiden ayrıldım. Bu konuda Pirelli yetkililerin yardımlarını bekliyorum.

B. 523 Okunma

Cevaplar

  • B.10 Haziran 2013

    Merhaba, Ben ekstra %20 indirim talep etmedim.. Bana bu kampanyanın geçerli olmadığı, böyle bir kampanyadan haberdar olmadıkları söylendi.. İndirimli fiyat üzerinden tekrar indirim talep etmiş değilim.. Şikayet metnimden nasıl böyle bir sonuca varıldığını anlayamadım.. Ben sorunumu çözdüm ve başka bir marka lastik aldım, malum kış lastiklerini nisan ayı gibi çıkarıp yazlıkları takmak gerekiyor.. Kampanya var diye duyurup insanlarda beklenti oluşturup ardından her şey yolunda, sadece ufak bir detay gözden kaçmış gibi davranmak sanırım olması gereken davranış tarzı değil.. Ben şu an itibarı ile bir bilgilendirme talep etmiyorum, dediğim gibi ihtiyacımı farklı şekilde çözdüm ve bundan sonraki lastik ihtiyaçlarımda da firmanızdan bir beklentim olmayacak.. İyi günler dilerim..

  • Pirelli Temsilcisi10 Haziran 2013

    Merhaba, Konuyu incelememizin ardından belirtmek isteriz ki, kampanya liste fiyatı üzerinden %20 indirim olacak şekilde geçeli idi. Bu noktada kampanya detayları bölümünde gerekli bilgilendirmeyi yapmıştık ama gözden kaçmış olabilir. Yani indirimli fiyat üzerinden tekrar indirim yapılması bizim verebileceğimiz bir karar olamıyor. Bayilerimiz kendi ticari kararları doğrultusunda yapacakları indirimlere kendileri karar verebiliyorlar biz ise liste fiyatı üzerinden bir indirim sağlamış oluyoruz. Bu nedenle bir karşıklık oldu sanıyoruz. Gerekli birimlerle görüşerek sizlere doğru bilgilendirme yapılması yönünde uyarılarımız oldu. Saygılarımızla, Türk Pirelli Lastikleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön