23 Ekim 2013

Pirelli Lastiklerim Balon Yaptı!

Sıfır marka aracımda iki adet Pirelli marka lastik balon yaptı. Eksper bizi kabahatli buldu bir markanın kalitesi müşteri memnuniyeti ile ölçülür, mecburen hepsini söküp M*** takacağım.

Kenan 433 Okunma

Cevaplar

 • Kenan18 Şubat 2016

  Arkadaşlar benden size öneri bu dört lastiği söküp attım yerine Michelin marka lastik taktım 2 yıldır kullanıyorum bir kere bile balon yapmadı şimdi ben mi haklıyım yoksa ürünün arkasında durmayan prelli mi ben bundan sonra kesinlikle bisiklet alsam ona bile prelli taktırmayacağım vizyonu çok dar bir marka...

 • Kenan06 Kasım 2013

  sıfır audi marka aracımda iki lastiğimin birden 1 ay ara ile balon yapması kabul edilebilir birşey değil 10 sene michelin kullandım böyle bir muamele görmedim michelindan kimseye prelli tavsiye etmiyorum bir markanın kalitesi müşteri memnuniyeti ile ölçülür.

 • Kenan06 Kasım 2013

  iki lastiğin 1 ay ara ile sıfır bir araçta balon yapma ihtimali benden kaynaklanamaz ben 10 senelik michelin kullanıcısıyım böyle bir muamele görmedim, tekrar deklare ediyorum bir markanın kalitesi müşteri memnuniyeti ile ölçülür kimseye tavsiye etmiyorum.

 • Pirelli Temsilcisi24 Ekim 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Şirketimiz tarafından değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Kazasız günler dileriz. TÜRK PIRELLI LASTİKLERİ A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön