Piranha Kulakları Daha Bir Ay Olmadan Sorun Çıkardı!

Betül Betül10 Eylül 10:20

A101 'den aldığım bt kablosuz kulakları daha bir ay olmadan düşmeye kopmaya ses sıkıntısı gelmeye başladı. Pandemiden dolayı bir iki ay sonra teknik desteğe müracaat edebildim. 

Bir aydır çözüme kavuşamadı. Ürünün kalitesiz çıkmasına mı yanayım aşağıdaki yeni problemlere mi? Herkesin muzdarip olduğu konu ; 2 ayda kopan 2 yıl garantili ürüne 8 TL gidiş - 12 TL geliş kargo bedeli? Kargo bedelini ödemeyeceğime dair söylediğimde ise bana şu mesaj yollandı.

19.08.2020 09:57 Sn.  Müşterimiz, 148148288 alıcı müşteri no ve 993364664 teslimat no ile en yakındaki MNG Kargo şubesine arızalı ürününüzü ücretsiz teslim edebilirsiniz. / Saygılarımızla, d** e**. Piranha Destek Merkezi.

Bu ne demek arkadaşlar? Kargo bedeli alınmayacak deniyor. Ama daha sonra ürünü teslim almaya gittiğimde ise kargo şirketi benden 12 TL kargo ücreti istiyor? 

Destek ekibine yazdığımda ise trajikomik bir şekilde gönderim ücreti olan 8 TL bir defalığına mahsus alınmamış ta teslim alındıktan sonraki 12 TL 'yi istiyorlarmış. 

Yani 34 TL'ye aldığınız kalitesiz ürün için 20 TL kargo bedelini uygun görmüş bu amatör şirket. Ürünü almadım tabi ki ve kargo bedeli istendiği sürece de almayacağım. Kullanılmış ikinci el ürünü ne yaparlarsa yapsınlar ondan sonra.

Müşteri hizmetlerini aradığımda ise T***adlı personel meramımı anlatmaya fırsat vermeyecek şekilde sürekli sözümü kesmiş, müşteri olduğumu unutur şekilde nezaketsiz kaba ve saygısız bir tutuma ve ikili diyaloğa girmiştir. Bunu da şikayet ettim ancak her zamanki gibi süreç amatör liyor.

Her neyse müşteri ekibiyle iletişim kurmak zaten dumanla haberleşmek gibi. Asla mail ya da telefon kabul etmiyorlar. Size sormadan sizi sitelerine üye yapıp şifre veriliyor.

 Her cevap ki 10 saatte ancak kısa kısa, ne dendiği anlaşılamayan şekilde oluyor. Yani maile gir> yanıtlanmıştır mesajı > kapat> sitelerine geç> mailini şifreni yaz > mesajlara gel.

 Dumanla haberleşsek daha hızlı olurdu inanın. Zibilyon tane mesaj ve mailleri var ama çözüm yok! Oradaki personelin iş bilmezliği ve yöneticilerin müdahilin olmaması tamamen. 

Bu kadar insanın muzdarip olduğu konuyu bir yöneticilerine iletmeyi akıl dahi edemiyorlar. Çözüme ulaşmak fark yaratmak yerine bana ne moduna geçmiş hepsi.

Bunu buraya yazıyorum ki belki bir üst yetkili bakmayı dener. Bu kadar insan şikayetçi ama bir yetkili şuradaki insanlara doğru dürüst dönmemiş. 

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler