17 Nisan 2013

Piranha Ürün Aksesuarları!

2 ay kadar önce, firmanızca satışa sunulan Business II 9 inch'lik tablet satın aldım. Aldığım gün ve daha sonraki günlerde, yaşadığım şehir Sakarya'da bu cihazı satan neredeyse bütün büyük teknoloji mağazalarında cihazıma uygun bir "kılıf" aradım. Diğer ekran boyutlarındaki cihazlar için pek çok seçenek olmasına rağmen, 9 inch için üretilmiş tek bir kılıf dahi bulamadım. Bana 10.1 inch'lik kılıf alarak "idare etmemi" bile teklif ettiler.

Takdir edersiniz ki, teknolojik ürünler aksesuarlarıyla birlikte kullanıldığında daha fazla keyif vermektedir. Bence bu aksesuarları ya kendiniz üretmeli ya da temin ederek ürünlerle birlikte dağıtımını yapmalısınız.

Coşkun 117 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Coşkun28 Şubat 2014

    Ürünlerinizin belli bir kesime hitap etmesi, fiyat-kalite ve performans açısından "elit sınıfta" olmaması, müşterilerinizin de seçici olmadığını göstermez... Elit ürün pazarında çok fazla marka ve alternatif yok ama sizin segmentinizde onlarca firma var... Tercih edilme nedenlerinizi kısıtlamayın...

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön