21 Ocak 2014 #2246739

Piranha Tamire Giden Cihazın Kırıldı

Açıldığında ekranında çıkan iki çizgiden dolayı cihazımı Piranha servisine gönderdim. Servis ekranı yapıp cihazı geri gönderdi. Kargo firmasında gelen cihazı açıp inceleyince, cihazımın ekranındaki çizgi arızasının giderildiğini ancak bu yapılırken, ön kasasının sol altının kırıldığı ve bu kırığın siyah bir bantla gizlenmeye çalışıldığını, ayrıca ekran dış camında da toplu iğne arkası kadar bir hasar verildiğini gördüm.


Kargoyu aynen geri gönderdim ve durumu mesaj yolu ile firmaya ilettim. Verilen hasarın giderilmesini yada bir yenisi ile değiştirilmesini talep ettim. Manasız mesajlaşmalar sonucu bir çözüme ulaşamadım. Birinci servis işlem Referans No: 322582, İkinci referans no: 325485.

Ahmet 216 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Ahmet08 Mart 2014

    Tamamen bitmiş bir firma benim için. Hiç bir şekilde hatalarını kabül etmiyor ve maduriyetimi gidermiyorlar. Bir daha asla Piranhaya yaklaşmam... Allah uzak etsin. Umarım yakın zamanda piyasada hak ettikleri yere gelirler.....

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön