12 Eylül 2013 #2008825

Piranha Tabletimin Teknik Servis Tamir Süresi!

Ben Vatan Bilgisayar çalışanıyım ve kendime Piranha marka tablet aldım. Tableti 3.kez aynı sebepten dolayı servise gönderdim. Her göndermemde onarımı yapılıp geri dönüşü çok geç sağlandı. Şuanda ürünüm hala serviste 05.09.2013 tarihinde ellerine ulaşıldı görünüyor ama dün görüşmemde ürünün daha yeni kayıt altına alındığı söylenildi.


Ayrıca bilgilendirme mailinde ürün ellerine ulaştıktan 48 saat sonra servis işlemlerine başlanılır diye bir ibare yer alıyor. Ancak ürünüme herhangi bir işlem gerçekleştirilmemiş görünüyor. Tabi bende bir satış temsilcisi olarak bir daha asla Piranha markalı ürün almayacağım bir kere daha dile getirmek isterim.

Hasan 477 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  • Hasan16 Eylül 2013

    firmadan geri dönüş bile olmadı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön