18 Nisan 2013 #1751406

Piranha Tabletimin Tamir Süresi!

Piranha 7" tableti mi servise gönderdim, 30 gündür takip sisteminde "parça bekliyor" yazıyor. Az önce ulaşabildiğim telefondaki şahıs önce "parça bekliyor" sonra yasal sürenin dolduğunu söylediğimde ise "beyefendi yasal süre dolunca ilgili prosedür uygulanıyor" diye çevirdi, ne kadar beklerim 3 ay, 3 yıl sürer mi diye sordum "3 yıl sürmez ama zamanını size kimse söyleyemez" diyerek kestirip attı. Ne olacak bu işin sonu zaten size ulaşamıyorum dediğimde ise "ilgili bölüme acil olduğunu bildireceğim" deyip telefonu yüzüme kapattı. Zaten yarım saat tuş basıp 17 dk. hatta kalarak tüm sabrımı yitirmiş ama yine de cevap almayı bekleyen biri olarak ne yapacağımı bilemedim.

Muharrem 266 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön