20 Şubat 2013

Piranha Tabletimin Ekranı Kırıldı Servis 200 TL İstiyor!

Ekran kırıldı ve servise yolladım tahmini 1 hafta sonra cihaz bana geri geldi. Ücretini mail atmışlar bende kabul etmemişim. Tabi ben teknik servis bana mail atacak diye nöbet beklemedim haklılar. Derken tekrar yolladım ve 200 lira gibi dehşet ötesi bir fiyat çıktı. Ödedim ödemesine ama gel gelelim yazılım güncellemesi yapmışlar yani orjinal yazılımı silmişler. Şimdi cihazı kendi sitelerinde bile güncelleyemiyorum. Çünkü makinayı görmüyor. Tek sorun işe servisin orjinal fabrika çıkış yazılımını atmamış olması.

Blondakrep 357 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön