29 Ağustos 2013 #1981493

Piranha Tabletimin Ekranı Garanti Kapsamında Değiştirilmiyor!

P44509516 seri numaralı Piranha tablet bilgisayarımın ekranı kırıldı. Fakat bu durumdan dolayı ücretli servis hizmeti verileceği bildirildi. Bende bunun kabul edilemeyeceğini sebepleriyle belirten mail yazdım, şikayet konusu bildirdim taraflarına cevap verilmedi.


Paketi satın aldığınızdan itibaren 12 aylık süre boyunca; (sıvı teması, düşme, kırılma vb. ) tüm kullanıcı hatalarında cihazınız ücretsiz tamir edilecek veya tamir edilemiyorsa 7 iş günü içinde
yenisiyle değiştirilecektir. Kendi anlaşmalarına uymuyorlar. 10 günü geçti hala bir cevap yok. Çağrı merkezi bakımda olduğu için çalışmıyor.

Serdar 239 Okunma

Cevaplar

 • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

 • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

 • Serdar05 Eylül 2013

  Piranha destek merkezi ile yazışıyorum. Piranha Plus garanti kapsamından sadece 1 defa faydalanabileceğim söyleniyor. Bu hakkımıda daha önce kullanmışım. Böyle bir ibare yok ben görmedim sözleşmede bu kısmı geçiyorum. Daha önceki gönderimimde problem cihazın aniden kapanması ve bir daha açılmamasıydı. Arıza durumundan da baktığımda teknik bir problemdi yani. Kullanıcı hatası katagorisine girmeyen bir sorundu. Yani o "1 defa" olduğu hiç belirtilmeyen ve sözleşmede yer almayan hakkım halen daha kullanılmamış sayılmıyor mu?

 • Serdar05 Eylül 2013

  Maleseflerimi belirtmek istiyorum öncelikle. Firmaların kendi anlaşmalarına kendilerinin uymayacaklarını bilmeden güvenerek aldığım için malesef. Bir malesef de; tabletimin sol alt köşesinde çatlak vardı. Tamir edilmeden bugün yolladılar. Saolsunlar nasıl olsa ekran bişi yaramıyor komple kıralım demişler. Baştan aşağı ekran kırık diyebiliriz şimdi. Teşekkürler Piranha teşekkürler Türkiye. Yine duyarlı olduğun için teşekkürler. Başka ne diyebilirim ki...

 • Serdar29 Ağustos 2013

  Al işte bugün arıza durumuna baktım, neyse bişeyler yazmışlar. Ama zaman aşımından iade yazmışlar. Neyin zaman aşımı anlayamadım doğrusu. Cihazım aynen geriye gelecek gibi görünüyor. Acaba kaymakamlıktaki tüketici hakem heyetine mi başvuruda bulunsam?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön