03 Eylül 2013 #1990568

Piranha Tabletimin Arızası Giderilmiyor!

Bilmiyorum Piranha tablette mi bir sıkıntı var yoksa serviste mi, ya tablet servisi çok sevdi devamlı kendine bir sıkıntı çıkartıp oraya gidiyor yada servis onu çok sevdi devamlı başka bir şekil sıkıntıyla bana iade yapıyor anlamış değilim. P44500523 kodlu tabletin sahibiyim kodu görünce tanırsınız zaten ondan eminim. Ne yapacaksınız yine bilmiyorum ama bana yenisini gönderin. Hem siz rahat edin hemde ben mümkünse size geri gelmek istemeyen bir tablet varsa elinizde onu gönderin. Soruna gelince basit bir şifre kırmak için gönderdiğim tablet, kamerası yerinden çıkmış bir vaziyette geri geldi.

Harun 112 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön