12 Ekim 2013 #2060817

Piranha Tabletim Sürekli Arıza Çıkarıyor!

Bundan 5-6 ay öncesi Piranha isimli firmadan tablet almış olup sorunlar üstüne sorunlar yaşamaktayım. Hergün yeni bir sorun. İlk aldığımda hiçbir şey yoktu sonra ki günlerde aşırı ısınma ve donma sorunları ile karşılaştım daha bir ay olmadan ekranda ölü pixeller oluşmaya başladı ve üstelik kulaklık girişi ilk geldiği günden bu yana çalışmıyor.


Ürünün garantisi hala devam etmekte olup en kısa süre içerisinde size kargo yapacağım ürünün bire bir değişimini talep ediyorum. (Genelde fazla akıllı olan firmalar ürünlerindeki arızayı kabullenmek yerine kullanıcı hatası olarak üstünü kapatıyorlar.) Eğer gönderdiğim ürün kullanıcı hatası dolayısıyla geri dönerse o zaman mahkemeye vereceğim.

Emre 358 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Emre28 Mart 2014

    arızalı ürünü alalı bir seneye yakın oldu kargo ile göndersem hala kapsam dahilinde midir ? sonra bana fatura çıkartmayın bir sürü üstüne bide kargo parası ödemeyeyim ..

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön