31 Ağustos 2013 #1985632

Piranha Tabletim Servisten Gönderilmedi!

Piranha tabletimi servise gönderdim, 12.2.2013'de E*** S. tarafından teslim alınmış. 3. kez arayıp konuşmama rağmen hala tabletimi göndermediler. Sorun ise çok amatörce benim tabletimi başkasına göndermişler. Başka bir adrese ne başka bir şahısa, böyle farklı birşey olabilir mi? Her aradığım da sorunu çözeceklerini yeni bir tablet göndereceklerini söylemelerine rağmen hala tabletimi göndermediler.


6 ay olmasına rağmen gelen birşey yok. Böyle bir firma sanırım olamaz. Sanırın bu bana ders oldu. Böyle firmalardan ürün alınmayacağını öğrenmiş oldum. Zaten bu saatten sonra ürünü değil ürünün para iadesini alacağımı kendilerine mail olarak attım ve bekliyorum.

Ahmet 104 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön