30 Ocak 2014 #2264851

Piranha Tabletim Kırık Çıktı

Piranha ve Tesco Kipa'nın bildirdiği ürünün kırık olduğudur fakat bunu iki firmada kabul etmemektedir. Sıfır ürünün kontrolü esnasında anlaşılan ekranın kırıklığının cezasını iki firmada bana kesiyor ve 90 TL onarım bedeli istemektedir. Bundan sonraki alışverişlerimde iki firmanında ilgisizliğini göz önünde bulundurarak ürün alacağım.

Cihan 236 Okunma

Cevaplar

 • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

 • Cihan21 Şubat 2014

  ALINTI "Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır." Müşteri memnuniyeti önemli demişsiniz fakat firmanızın destek bölümünden Elif Yeşilyurt isimli çalışanınıza ben durumu defalarca bildirdim fakat hiç bir olumlu dönüş olmamıştır. Piranha Joy Tab 7" tablet SN:P471004133 ilgilenmenizi beklerim.

 • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

 • Cihan03 Şubat 2014

  Ilgi ve alaka yok. Sadece marka adı var. Müşteri Hizmetleri bile yok.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön