24 Nisan 2013 #1760562

Piranha Tabletim Donuyor!

Piranha business 7. 0 tablet alalı yaklaşık 9 ay kadar oldu. Aldığım gün arızalandı. O gün iade etmediğime pişman oldum. Gördüğüm en kötü teknik servise sahip.Ürün açılmıyor, açılsa donuyor ve kapanıyor. Neresinden tutsanız elinizde kalıyor. Pirhana plus paketi yaptırdığım için ücretsiz olarak sürekli servise gönderiyorum. Fakat servis formu dahi vermeden ürünü geri yolluyorlar.


4 kez gönderdim hala aynı. Eğer Pirhana plus paketi yaptırmasaydım kargo ücretini de ben ödeyecektim ve doğal olarak ürünü tamir etmedikleri için pes edip göndermekten vazgeçecektim. Ama yılmadan gönderiyorum, en az 10 kere daha göndereceğim, plus paketi bitene kadar. Muhtemelen pes edip ürünü tamir edecekler.

Denizcan 249 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön