09 Mayıs 2013 #1788674

Piranha Tabletim Arızalı!

16. 03. 2013 tarihinde aldığım Piranha business tab 7 modeli dün dondu. Kapatıp açmak zorunda kaldım. Açtığımda 10 sn geçmeden tekrar dondu bu işlemi yaklaşık 50 defa denedim ve hepsinde aynı sonuç tablet bilgisayar kullanım dışı. Piranha sitesinde verdiği rom yüklemesini de aynen denildiği gibi yaptım iki sefer daha kapandı. Ardından nasıl olduysa 3 saat civarı açık kaldı ama birşey olacak diye hiç dokunmadım 3 saatin ardından elime aldığımda hemen dondu ve kapattım. Bugün cihazı almış olduğum Ankamall Bimeks mağazasına gidip durumu anlattım onlar elime bir telefon numarası tutuşturup bunu arayın dediler ama o ayrı bir şikayet konusu. Piranha'nın Türkiye'de sadece İstanbul'da mı servisi var.

Serdar 305 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön