11 Şubat 2014 #2288362

Piranha Tabletim 2 Ayda 2. Kez Arızalandı

2 ay kadar önce Piranha marka tablet aldım. 15-20 gün önce arıza yaptı. Servis için garanti kapsamında kargo parası tarafımdan ödenerek gönderdim. Tamir edilerek firma tarafımdan ödemeli olarak tekrar bana gönderildi. İşe bakın gidiş ve dönüş kargo parasını garanti kapsamında ve 2 aylık tabletin kargo parası tarafımdan ödeniyor.


Bunu geçtim cihaz 2 gün önce yine arıza yaptı ve tekrar göndermem istendi kargo parası yine tarafımdan karşılanacakmış. Böyle birşey olur mu? Tüketici bu kadar yanıltılmamalı şikayetim var. Hem servis hizmeti anlayışından hemde 2 aylık tabletin 2 sefer arıza yapıp mağdur edildim.

Gürsoy 141 Okunma

Cevaplar

 • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

 • Gürsoy21 Şubat 2014

  ben şikayetimi piranha nın sitesinden size ilettim. kargo parasını firmanın ödemesi gerektiğinden tutunda cihazın 2,5 ayda 2 sefer arıza verdiğine kadar. cevap olarak kargo parasını benim ödeyeceğim iletildi. piranhanın politikası böyleymiş. yani politikanız müşteri memnuniyeti odaklı değil ve sizin içinde önemli dağil. burada bu tip cevaplar vererek dahada nefret ettirmeyin. ben sizden alacağım cevabı aldım. buradanda bana verdiğiniz cevapları verin.

 • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

 • Gürsoy15 Şubat 2014

  arayıp soran olmadı.karar verdim çözüm piranhaya hayır. aramalarına gerek yok.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön