16 Nisan 2013 #1745001

Piranha Servise Ulaşamıyorum!

Bu firma 30 tl ye plus üyelik satmaktadır ve 7 gün içinde arıza onarım garantisi veriyor. Tabii bizde inanıp aldık. Servise tablet bilgisayarımı güzelce kargolayıp gönderdim. Göndermez olsaydım 1 haftadır kargonun teslim edildiğine inandıramadım. Teslim edilen kişi ismini biliyorum ama ulaşmadı, imzalı kağıt istiyorlar. Ne mümkün çünkü sürat kargo şubesi kendileri telefonlarını da açmıyorlar. Piranha servisine asla ulaşamadım keşke almasaydım.

Mehmet 154 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön