21 Eylül 2013 #2023745

Piranha Servise Gönderdiğim Ürün Hakkında Bilgi Alamıyorum!

Vatan Bilgisayardan 8.11.2012 tarihinde aldığım Piranha business 2 tab 9" 3 ay önce bozuldu. 28.08.2013 tarihinde Vatan Bilgisayara yolladım onlarda size yolladı. Şu zamana kadar herhangi bir bilgi alamadım. Yasal sürenin dolmasına az kaldı. 10 gündür yetkili servisinizi arıyorum her zaman bakımda diyor. Piranha müşteri hizmetlerinden kimseye ulaşamıyorum. Nasıl bir fırmasınız anlamadım. En son birisiyle konuştum referans numarasını istedi Vatan Bilgisayardan referans numarasını aldım ama bir daha Piranha müşteri hizmetlerini ulaşamadım. Dediğim gibi yasal sürenin dolmasına az kaldı. Acilen mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Resul 154 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön