23 Ocak 2014 #2252450

Piranha Servise Gönderdiğim Tabletim Kabul Edilmemiş

Piranha'dan tablet alma gafletine düştüm maalesef. Tabletim bozuldu normal olarak teknik servise göndermek istedim siteye açtığımda web adresindeki talimatlara uyarak gönderdim. Kargom kabul edilmemiş aradığımda PTT kargonun gönderimlerini kontrol ettirmediğini o yüzden geri döndüğünü söylediler.


PTT kargoyla göndermemem gerektiği söylediler. Mmüneccim miyiz hangi kargoyla göndereceğimizi bileceğiz. Yüzüme karşı telefonu kapatma saygısızlığını geçtim beni 7 lira zarara uğratan bu firmadan bırakın ürün almayı çöp bile almam. Anlaşırsın bir kargo firmasıyla onuda sitene yazarsın insanları mağdur etmezsin.

Recep 319 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Recep21 Şubat 2014

    Siz sorumu okudunuz mu otomatik hazır şablon cevap göndermişsiniz tüketici memnuniyeti ne kadar da değer veriyorsunuz şaşırmadım

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön