10 Nisan 2013 #1734381

Piranha Servise Giden Ürün Hakkında Bilgi Alamıyorum!

04/02/2013 tarihinde yenicarsim.com online alışveriş sitesi üzerinden aldığım Tekzen tarfından fatura edilip tarafıma gönderilen ürünün kullanım sırasında anlam veremediğim bir şekilde ekranı boydan boya çatladı.01/04/2013 tarihinde Yurtiçi Kargo ile varlığına artık inanmadığım servise gönderdim.02/04/2013 tarihinde B.E. isimli şahsın ürünü teslim aldığını kargodan öğrendim.Fakat web sitesinde sözde arızalı ürünümüzü takip edeceğimiz alana seri numarasını girdiğimde kayıt bulunamadı diyor. Ne web sitelerin üzerinden ne de telefon ile kendilerine ulaşmak mümkün değil.

Sibel 76 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön