09 Mayıs 2013 #1788344

Piranha Servise Adresim Yanlış Yazılmış!

8/5/2013 tarihinde 264321 nolu form ile teslim edilen tabletimin adresimi yanlış yazmışlar düzelttim adresimi. Yeni teslim edilmiş muamelesine maruz kalarak 264659 no ile yeni talep açıldı. Yazan arkadaş "yeni elemanmış". kendi hatalarını ben düzeltiyorum yapılan muameleye bakın ben 1 gün sonra teslim etmiş sayılıyorum. Bu ne acayip ilgisizliktir ki her seferinde aynı cevaplar yanlış bilgilendirmeler her görüşülen yetkili teslim tarihini farklı olarak söylüyorlar. Hatalarını ben düzeltiyorum yanlış yapmalarından kaynaklı benim ürünüm kaybolacaktı.

Ümit 59 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön