01 Nisan 2013 #1715913

Piranha Servis Yüksek Ücret Talep Ediyor!

Cihazım ufak bir temassızlık yüzünden şarj olmuyordu.Kendim elektronikçi olmama rağmen cihazın garanti kapsamı bozulmasın diye servise göndermem istendi firmadan.Tabi bu aşamada tüm kargo bedeli 20 TL civarında bir masrafı ben ödemek zorunda bırakıldım. Bu yetmezmiş gibi kontrol sonrası servis ücreti olarak benden 50tl gibi yüksek bir ücret istendi. Ben de sadece bir lehim işi için bu parayı vermeyeceğimi, bilseydim yeni cihaz alırdım kargo masrafıyla beraber neredeyse yeni bir cihaz alınır şeklinde şirkete cevap gönderdim. Bana cihazı onarmadan iade ettiler.Firma müşteri memnuniyeti sıfır.

Ersel 112 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön