13 Şubat 2014 #2291147

Piranha Servis Ürünümü Tamir Etmeden Gönderdi

20.01.2014 tarihinde bozulan Piranha tablet servisin eline ulaşmıştı. Tamir edilip MNG Kargo ile gönderildi. Tablet şarj olmuyordu. Batarya 3 defa yeşil yanıp sonra kırmızıya geçip şarj etmiyordu. Tabletin içinde şarj edilen kısmınında kontrol edilmesini talep etmeme rağmen sadece şarj aleti değiştirilip (daha kötü bir kalite olan şarj aleti ile) deneme yapılmadan gönderilmiştir.


Kargodan gelince tableti açtığımda yine aynı sorun devam ediyordu. Yani batarya 3 defa şarj eder gibi yeşil yanıyor ve sonra kırmızıya geçip şarj etmiyordu. Şuan şarj edilemediği için ve içinde yaklaşık %8 gibi olan eski şarjlı halide bitti ve şuan tablet açılmıyor. Servise durumu anlatan e-mail gönderildi dikkate almadı.

Derya 154 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön