04 Şubat 2014 #2274565

Piranha Servis Ürünümü Tamir Etmeden Geri Göndermiş

Ekranındaki bulutlanma problemi nedeniyle Piranha servise gönderdiğim tabletimi sözde tamir edip gönderdiler ancak direkt geri göndermişler. Çok ilginçtir ki servis notunda ekran değiştirildi notu mevcuttu. Eğer değiştirilen ekran bu ise daha da beter olmuş. Daha önce bulutlanma olmayan kısımlarda şuan bulutlanma mevcut. Nasıl bir servis hizmeti, malzeme ve ürün kalitesi var anlamak mümkün değil. Bedavaya vermek isteseler bir daha bu markadan ürün almam.

Altan 100 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön