13 Kasım 2013

Piranha Servis Tabletimin Şarj Soketi Arızası İçin Yüksek Ücret Aldı!

6. Ayda aldığım Piranha Ultratab 10.1 Zeus White tablet donup kapanıyor ve tekrar açılmıyor diye 2 kere servise gittiği halde 3. defa daha 2 saat bile olmadan aynı arızayı verdi. Servisin şarjını iyi yapın dediği cihazın şarj cihazının ucu ısınmadan dolayı olsa gerek içinde kaldı tekrar servise gönderdiğim cihazdan 65 TL servis ücreti istediler. 299 TL'ye aldığım cihaza 65 TL servis + 60 TL servise gönderme ve servisin bana gönderdiği kargonun bile ücretini müşteriye ödetiyorlar.


Sonuç koca bir sıfır müşteri hizmetleri telefonlarını devre dışı bırakmışlar muhatap yok. Sonuç madur edilen insanlar oluyor.

Ahmet 301 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön