10 Eylül 2013 #2003477

Piranha Servis Tabletimi Teslim Etmedi!

Vatan Bilgisayardan Aldığım Piranha tableti evde kutusundan açtığımda kamerasının çalışmadığını ve işlemcisinin çok yavaş çalıştığını gördüm. Vatan Bilgisayara tekrar götürdüm tamir edilmesini beklerken daha kötü geldi bu sefer 30 dakikada açılıyor. Açılınca da dokunmatik çalışmıyor, kamera çalışmıyor vs. 27 temmuz 2013'de yine Vatan Bilgisayara götürdüm, bu gün oldu 9 eylül 2013 hala ses soluk yok. Vatan Bilgisayarı aradım servise verdik artık bizi ilgilendirmez diyor, Piranha'yı arayınca bakım çalışması olduğu için telefona cevap vermiyorlar.

Muammer 130 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön