24 Ocak 2014 #2253200

Piranha Servis Navigasyonumu Onarmıyor

Piranha Navigasyonu 6 yada 7 keredir servise yolluyorum bir yola çıktığımda yarım saate kadar kısacası bir saat geçmeden donuyor ve servis yolladığımızda sorun yok denilerek geri yollanıyor. Ürünü sürekli servise yolluyoruz artık kargocular zengin oldu kargoya verdiğim parayla yeni bir navigasyon alırdım sanırım.


Bu kadar ciddiyetsiz bu kadar müşterisine önem vermeyen bir firma daha önce hiç görmedim. Ürün en son geldiğinde sözde tekrar yapıldı navigasyona tıklıyorsun girilmiyor ve biraz uğraştım hemen dondu dahada çok bozarak yolladılar.


Şimdi yine donmuş resmini çekerek yolladım muhtemelen yine yapmadan gönderecekler. Ürün alırken servise bakarak almak gerekiyor bunu anladım.

İsmail 377 Okunma

Cevaplar

 • İsmail27 Eylül 2014

  Bırakın bu işleri lütfen memnuniyeti önemli olsa idi ürün yapılırdı 7 kere servise gelmezdi mail adresim [email protected] oradan inceleyebilirsiniz yazışmalarımızıda şikayetlerimizi de oradan farklı konuşuyorsunuz burada farklı. Ürünün 7 adet sevk faturasıda var sizde. Firma adımızdan veya adresimizden ismimizden mail adresimizden ulaşabilirsiniz bilgilerimize aynı ürün 7 kere servisinize geldi. Sonuç nedir? Cihazı paramparça ettim ve attım sizin gibi bir firma olmaz olsun. Birdahada sizin ürünlerinizi ne alırım nede satarım. Cevap vermenize gerek yok siz zaten 7 adet sevk irsaliyenizle cevabınızı verdiniz. İyi günler.

 • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

 • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

 • İsmail24 Ocak 2014

  Bugün 7kere servise giden ve yapılmayan garanti kapsamındaki üründen birde utanmadan 60 tl yazılım yükleme parası istiyorlar üstelik cihazıda kendileri bozarak gönderdiler. PES DOĞRUSU... Prianha navigasyonların hepsini iade ettim artık kesinlikle ürünlerini satmam sattırmam arkadaşlarıma da..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön