16 Ağustos 2013

Piranha Servis İlgilenmiyor!

Piranha marka 2 adet tablet bilgisayar aldım. Bilgisayara da Piranha plus üyelik yaptırdım. Plus üyelik 1 yıllık kasko, garantiyi 5 yıla çıkarma, ürün arızası durumunda kapıdan ücretsiz alıp 7 iş günü içerisinde kapıya bırakma vs. güzellikler içeriyor ama sadece içeriyor. İlk arızaya gönderdiğimde bırakın evden almayı parayı bile kendim ödedim.


İkinci gönderdiğimde de kargo gelmedi almaya ve ürün elime geldiğinde 12 gün falan geçmişti. Şimdi tekrar bir arıza için ürün göndereceğim bu sefer kargo firması falan değişmiş bilgisayarı hiç almıyorlar. Ücretsiz gönderimi kabul etmiyoruz diyorlar. Piranha destek hattına mesaj atıyorum mesaj bile gitmiyor.

Kubilay 374 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön