13 Ağustos 2013
Yorum Yap
#1950039

Piranha Servis Hizmet Kusuru!

Piranha marka 5" TV'li navigasyon cihazını müşterimize teslim etmeden test ettiğimizde cihaz GPS sinyali bulmuyordu. Günlerce uğraşarak ulaşabildiğimiz Piranha teknik servisiyle görüştüğümüzde cihaz sıfır olduğundan değişime istediler ama cihazın onarıldığını söyleyerek gönderdiler. Fakat cihaz yine çalışmıyordu. 10 KM boyunca cihazı test ettim ama GPS sinyali yine bulmadı ve eziyet başladı. Bir türlü hiçbir numaradan Piranha teknik servise ulaşamadım. Kendi imkanlarımla aynı adrese gönderdim ve neredeyse 20 gün olacak ama ne arayan var ne de soran. Telefonda 1 saat boyunca bekliyorum telefon kapanıyor. Ürünün ödemesini alalı tam 2 ay oldu bir daha Piranha satmayı düşünmüyorum artık.

Dinamik Dinamik 159 Okunma

Cevaplar

 • Dinamik28 Ocak 2015

  Şikayet tarihimden 1 yıl sonra buraya çözüm yazmışlar ve çözümleri de bana ulaşmak değil, benim onlara ulaşmam yönünde olmuş. Zaten sorun onlara ulaşamamam dı. Ama kendilerince çözüm üretmişler.Bana göre onların bana ulaşmaları gerekliydi.

 • Dinamik28 Ocak 2015

  Şikayet tarihimden 1 yıl sonra dömnüş yapan bir Piranha firması var. Şaka gibisiniz... .

 • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

 • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

 • Dinamik10 Ocak 2014

  Kesinikle Piranha firmasının KALİTESİZ ürünlerini almayı ya da kullanmayı düşünmüyorum artık.

 • Dinamik19 Ağustos 2013

  Piranha ürünlerini kesinlikle kullanmayı düşünmüyorum. Ulaşılması güç bir servisi var. Demek ki aşırı şekilde arıza dönüşü olan bir firma..!!!

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler