10 Mayıs 2013 #1789626

Piranha Servis Hizmet Kusuru!

Piranha Business 10.1 tableti aldıktan 4 ay sonra kalibrasyon sorunu ve ekranın içine toz kaçması şikayetiyle servise gönderdim. 30 tl ödeyerek Piranha plus paketi de almıştım. Servise temizleyerek gönderdiğim tabletim, çok pis bir şekilde geri geldi. Plus paketinde "ücretsiz alıp ücretsiz gönderiyoruz" denmesine rağmen kargo ücreti ödemek zorunda bırakıldım.


Müşteri hizmetleri"ödemeseydin"dedi. Arıza düzelmedi, hatta ekranda kayma olmuştu. Tekrar gönderdim, "arıza yok" denilerek yine ödemeli geldi. Tekrar gönderdim bu sefer de kutusu parçalanmış ve her yeri çizilmiş bir şekilde teslim aldım. Tablet eskisi gibi değil teşhir ürünü gibi. Destek bölümüne yazdığım mesaja ise boş cevap yazdılar.

Jülide 128 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Jülide21 Şubat 2014

    Çağrı merkeziniz müşteriyi suçlar gibi konuşmakta, destek mesajlarına cevap verilmemekte, tekrar mesaj attığımdaysa görmemişiz, sistemde hata var denmekte, mesajlar okunmadan kalıp cümleler yapıştırılmakta. Aynı mesajı en az 5 kere yazınca cevap alabiliyorum. Son mesaja üzerinden 11 ay geçmiş. Tüketici hakem heyetine gideceğimi söyleyince sistemden mesajlar silinmiştir.

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön