15 Nisan 2013 #1744177

Piranha Servis Arızayı Garanti Kapsamında Gidermiyor!

Piranhadan almış olduğum navigasyonu garantiye gönderdim yaklaşık bir ay sonra elime ulaştı.
Açıklama kısmında şöyle yazıyordu: s102: cihazda kullanıcı kaynaklı sorunlar tespit edilmiş ancak müşteri memnuniyeti adına cihaza ücretsiz servis hizmeti verilmiş ve sorun giderilmiştir. Power tus. bende biliyorum power tuşunun arızalı olduğunu fakat benim cihazım bir kez bile düşmedi sürekli arabanın camında takılı duruyordu açılmaz oldu. Güya ürün hasar görmüş artık garanti dışıymış. Görüntüde servis var hemde benim cihazım ne düştü ne hasar gördü.

Kaan 254 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön