27 Kasım 2013

Piranha Plus Hizmetini Alamıyorum!

Piranha markalı 7 ve 9 ekran iki tablet aldım. 7 inc'lik olanı için plus paketi aldım. Arızalanması üzerine tamir için gönderdiğim tableti değiştirip gönderdiler ama tabletteki 16 GB'lik SD kartımı geri göndermediklerinden defalarca mesaj yazmama rağmen bir sonuç çıkmadı.


İkinci olarak gönderdikleri tabletin sağ alt tarafındaki ekran arızalıydı. Bu arıza giderek büyümesi üzerine geri gönderdim. Geri gönderdikleri tabletinde çok ciddi şarj sorunları vardı. 3-5 ay sonra kızımın ısrarlarına dayanamayıp tekrar tamir için gönderdim. Evden alıp eve ücretsiz teslim edeceğini belirtmesine rağmen bu kurala sadece bir kez uydu. Son defa kargo para kargo parası da aldılar.

Hikmet 220 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön