13 Mayıs 2013 #1794297

Piranha Plus Garanti Kapsamından Faydalanamadım!

4 ay önce Vatan Computer'dan Piranha Tablet aldım. Tablet'ın 2 yıl garantisi vardı. Buna 29 tl ekleyerek Piranha Plus Garanti altında garantiyi 5 yıla çıkardım. Ödemeler henüz bitmeden, çocuğum oynarken elinden düşürüp köşesinden çatladı. Yapılması için firmaya gönderdim Ancak firma kırılmaların garanti kapsamına girmediğini söyleyerek 150 liraya kasasının değişeceğini söyleyip, tableti geri gönderdiler. Geldiği gün tablet çöktü şuan hiç açılmıyor. Piranha Plus garanti paketinde 12 ay içerisinde düşmelere, kırılmalara karşı tablet tamir edilmeye edilmezse yerine yenisi verilmeye garantilidir yazıyordu. Garanti için ek ödeme yapmama rağmen garantiden faydalanamadım.

Recep 189 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön