03 Eylül 2013 #1990800

Piranha Navigasyonuma Güncelleme Yapamıyorum!

Daha garantisi bile dolmamış ve ücretsiz güncelleme hakkı olan Piranha navigasyon cihazımı bir kez bile güncelleme yapamadım. Hep ücretliye yönlendirdi. Önceden anlaştığımız, gönderin hallederiz dedikleri halde gönderdiğim cihazıma batarya değişimi gibi bir gerekçeyle 50 TL istiyorlar. Cihazın öyle bir derdi yok. Sistem sadece ücretsiz güncelleme yapmıyor. Bunun düzelmesi gerek. Çağrı merkezi sürekli destek.piranha.com'a yönlendiriyor. Oraya yazdıklarımıza da eskiden çıkan takip no'su çıkmıyor. Yani boşuna oraya yazı yazıyorum. En kısa zamanda cevap alamazsam tüketici mahkemesine başvuracağım.

Vedat 227 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

  • Vedat08 Eylül 2013

    Şikayeti bırakın, ürünümü geri alabilsem, ya da bırakın almayı, cihazımı geri verin diyebileceğim birine ulaşşam bayram edeceğim. Piranha Çağrı merkezi haftalardır bakımda jQuery1620510969000402838_1378655468834?? web sayfasına yönlendiriliyoruz, oraya da yazdıklarımız ulaşmıyor, çünkü eskiden takip numarası veriliyordu. Artık o da verilmiyor. anladığım kadarıyla Piranha şikayetlerle baş edemeyeceğini anladı sanırım. Kapıya kilit mi vurdu ne???

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön