30 Ocak 2014 #2265120

Piranha Navigasyon İOS 7 Güncelleme Sorunu

Geçen yıl Apple Store'dan 29,99 Usd karşılığı ömür boyu kullanmak üzere Navigasyon yazılımı indirdim. Ancak 3 ay öncesinde iPhone'a gelen ios 7 güncellemesinden sonra yazılım çalışmamaya başladı.


Konuyu firmaya ilk iletmemde yeni güncellemenin geleceği söylendi. 2 ay boyunca gelmeyince yine firmaya yazdım ve çözülmeyen bu konu ile ilgili işlemimin iptalini ve ücret iadesi talep ettim. Firmadan ise Application.un ios 7 için güncellemesinin gelmeyeceğini belirterek, ücret iadesi de yapılamayacağı belirtildi. Biran önce ücret iadem yapılmazsa, konuyu hukuki yollarla çözme yoluna gideceğim.

Özge 489 Okunma

Cevaplar

 • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

 • Özge05 Mart 2014

  İYİ OLDUĞUNU ZANNEDEN AMA GERÇEKTEN ÇOK KÖTÜ BİR FİRMA.

 • Özge05 Mart 2014

  Sayın Piranha firması yetkilileri, şikayetimle ilgili bilgileri iletmiştim. 24 saat dolalı da biraz oluyor!!! Konuyla ilgili henüz bir geri dönüş alamadım.

 • Özge25 Şubat 2014

  Merhaba, Ürün i phone 4S, seri numarası nerde yazıyor bilmiyorum. Şart olduğunu zannetmiyorum. Yüklerken böyle bir bilgi sorulmuyor çünkü. Ayrıca ilk servis takip numarası 66469. İkincisi de 80575 Özellikle ikincisi üzerindeki cevabı gördüğünüzde şaşıracağınızı düşünüyorum. Müşteri memnuniyeti önemli olan bir firmada, müşteriye kesinlikle böyle bir cevap verilmemesi çalışanlara öğretilmelidir. İYİ GÜNLER

 • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön