01 Mayıs 2013 #1772340

Piranha Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Piranha Nagivasyon destek hizmetini müşteri temsilcisini 20 defa aradım. Her seferinde bağlanıyor diyor ama bağlanmıyor. Yani karşınızda kesinlikle muhatap yok. 4 seferde firmaya mail attım dönen olmadı. Çok ilgisiz işini bilmeyen firma. Bir daha Piranha mı asla. Bozuk cihaz satıyorlar. Ondan sonra sahip çıkmıyorlar. Kendi telefonumdan 20 sefer aradım der defasında 6 dakikadan sonra düştüm. Cihazlarına sahip çıksınlar. Ürünü iade etmek istiyorum.

Zafer 56 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön