02 Eylül 2013

Piranha Müşteri Hizmetleri Telefonu Açmıyor!

Piranha'dan bir tablet bilgisayar ve navigasyon programı aldım. Tableti arıza nedeniyle iade ettim. Navigasyon programının yeni tablete yüklenebilmesi amacıyla müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetlerinin telefonunu açan olmadı.


İnternetten müracaatlarıma ise cevap verilmedi. Halihazırda müşteri hizmetleri ya telefonu açmıyor yada bir saat bekletmelerine rağmen hiçbir temsilciye ulaşılamıyor. İnternet iletilerine 24 saatte cevap verilecek demelerine rağmen on gün geçti.

Hasan 1.431 Okunma

Cevaplar

 • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

 • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

  Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

 • Hasan12 Şubat 2014

  navigasyon sistemini firma aylardır yükleyemedi. firma iletişim dahi kurmadı. sistem üzerinden ilgisiz mesajlar göndererek mesuliyetlerinden kaçınmaktadır.

 • Hasan02 Eylül 2013

  pirenha musteri hizmetlerinin ne telefonlarina ulasila biliniyor nede internet uygulamasina cevap veriyor. yuklemesini talep ettigimiz navigasyon programi bir haftayi gecti halen yuklenmedi, maduruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön