20 Mart 2013 #1696045

Piranha Kargo Takip Numarası Verilmiyor!

P43300966 seri nolu plus üyelikli 10.1 tabletim arızalandığından Piranha servise gönderdim. 18.03.2013 tarihinde cihazımın tamir edilerek Sürat Kargo marifetiyle tarafıma gönderildiğine dair firma tarafından mail aldım. Kargo takip no istedim sisteme yansımadığını belirten mail attılar, Sürat Kargonun 444 0 127 nolu müşteri hizmetlerini aradım. Görevli, adıma herhangi bir gönderi yapılmadığını, kargo teslim alındığı anda kargo takip numarasının sisteme işlendiği ve göndericiye verilen dekontta da kargo takip numarasının mevcut olduğunu beyan etti. Kısacası firma gönderdiğini iddia ettiği ürünü aslında hiç göndermemiş. Ürünümün akıbeti meçhul.

Atalay 251 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Atalay04 Nisan 2014

    Bu firmadan mal alırsanız paranızı sokağa atmışsınız demektir.

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön