29 Nisan 2013 #1767906

Piranha Garantili Cihaza Ücret Talep Ediyorlar!

Yaklaşık 2-3 ay önce Piranha-(gps) Piranha busıness tab 7. 0 model tablet cihaz aldım. Sadece navigasyonunu kullanmak için bu 7 inç cihazı aldım. 4-5 kez kullandım. Kesinlikle üzerinde bir çizik, bir darbe ya da düşme olmamasına rağmen kendiliğinden açılmamaya başladı. Cihaz açılmadığı için teknik servise gönderdim. Cihazın üzerindeki jelatin bile duruyordu. Servise gönderirken kutusunda hasar görmemiş şekilde gönderdim.


Hatta bunu kameraya çektim. Bugün cep telefonuma mesaj geldi. Cihazın 120 tl karşılığında yapılabileceği, 3 gün içinde cevap vermem gerektiği 3 gün içinde cevap vermezsem kargonun benim tarafımdan ödeneceği vs. şimdi bu cihaz nasıl garantili oluyor. Cihaz zaten 200 tl.

Sami 173 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön