20 Şubat 2013

Piranha Arızalı Ürünün Değişimi Yapılmıyor!

25.01.2013 tarihinde almış olduğum navigasyon cihazı bir gün sonrası arıza yapmış olup firmaya 04.02.2013 tarihinde gönderdim. Ürünün kusurlu ürün olmasından dolayı değişimini talep etmeme rağmen firma teknik servisleri tarafından gerekli onarım yapılarak gönderileceğini söylüyor. 12.02.2013 tarihinde müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum görüşmede kendilerinin bu konu ile ilgili yetkili olmadıklarını beyan ediyorlar ama herhangi bir yetkiliye bağlamıyor veya telefon numarasını da vermiyorlar. Kusurlu ürünlerinin teknik servislerinde tamir edilerek gönderileceğini beyan ediyorlar. Bilinçli bir tüketici olarak kusurlu ürünlerini kabul etmiyorum.

Mustafa 120 Okunma

Cevaplar

  • Piranha Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle verdiğimiz link üzerinden ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır. http://destek.piranha.com.tr

  • Piranha Temsilcisi21 Şubat 2014

    Firmamızda tüketici memnuniyeti bizim için önemlidir , bu nedenle destek mailimize; ürün modeli, seri numarası, varsa servis takip numarası ve şikayetinizi tarafımıza iletmeniz durumunda hafta içi en geç 24 saat içinde şikayetinize cevap verilmesi sağlanmaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön